wtorek, 29 maja 2012

Rozdział 33

33.
***Z perspektywy Martyny***
Następnego dnia.
Obudziłam się około godziny 9. Na 12 miałam być w wytwórni kręcić teledysk. Pomyślałam, że Harry powinien ze mną pójść więc równie go obudziłam. O godzinie 11 byliśmy już gotowi ja byłam ubrana w czerwone spodnie, granatową bejsbolówkę, biały t-shirt, i niebieskie converse. Hazza był ubrany w czarne spodnie, brązowy podkoszulek i vansy. Już po chwili jechaliśmy w kierunku wytwórni.
***Z perspektywy Oli***
Obudziłam się o godzinie 9:30. Szybko zjadłam śniadanie i poszłam do łazienki się przebrać w niebieską mini spódnice z drobnymi kwiatkami, różowy top i rzymianki; gdy wyszłam z domu o godzinie 11 reszta jeszcze spała. Już po 30 minutach czekałam przed wytwórnią na Martynę i jej chłopaka.
***Z perspektywy Martyny***
Po kilkunastu minutach dojechaliśmy pod studio. Muszę przyznać, że byłam bardzo zdenerwowana. Na szczęście Harry mnie wspierał a co najlepsze cały czas był przy mnie. Podszedł do nas reżyser i zapytał, która z nas jest młodsza ja wskazałam kciukiem na Ola. On podszedł do niej i zaczął jej coś szeptać na ucho.
***Z perspektywy Oli***
Podszedł do mnie reżyser i zapytał mnie czy może istnieć scena pocałunku w teledysku. Ja od razu stanowczo odpowiedziałam nie. Nie chciałam tego robić, a były temu różne przyczyny. Więc kazałam reżyserowi od razu wykluczyć tą scenę z teledysku. Po dwóch godzinach nagraliśmy m.in. zwiastun, po czym udaliśmy się do apartamentu chłopców.
_____________________________________________________
Przepraszam, że taki krótki, ale tak po prostu wyszło x

6 komentarzy:

 1. Jest Git, na prawdę dobrze piszesz:D
  A i zapraszam do mnie:
  http://zyj-noca-razem-z-nami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piszesz zajebiście ;)
  Czekam na następny rozdział ^^
  Zapraszam do mnie i sorki za spam http://toogoodtoolose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. oo piszesz genialnie !! jeden z lepszych blogłów jakie czytałam - - http://one-direction-mydream.blogspot.com/2012/05/rozdzia-2.html wchodzice , czytajcie , komentujcie proszę będę się odwidzięcząć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bosski blog <3
  Zapraszam do mnie: http://wyobraznia1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super
  zapraszam do mnie
  http://zawsze-there-gdzie-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. piszesz po prostu zajebiście. Ale mogłabyś choć raz napisać, że Liam im nie przeszkodził??

  OdpowiedzUsuń