sobota, 14 kwietnia 2012

Rozdział 4


4. Czytając tego sms'a o treści " To teraz uważasz, że to dobry pomysł? xx" ja odpisałam " Em no nie wiem... a ten pocałunek zmienia postać rzeczy." on znów napisał"  Odkąd Cię zobaczyłem w x-factor nie dawałaś mi spokoju cały czas miałem Cię przed oczami" pisaliśmy tak dobre godziny po czym przyszła Ola z zakupów, pomogłam się jej rozpakować. Opowiedziałam jej całą historię z Harr'ym w parku po czym poszłam się okąpać i spać, tak samo postąpiła blondynka.

*** Nastepnego dnia rano***
Po obudzeniu wstałam z łóżka odczytałam sms'a Zayna " Hej Co u Ciebie ?" Ja odpisałam mu po czym poszłam do łazienki się przebrać w fioletowe jeansy, żółtą bluzę, mnóstwo biżuterii i buty na koturnie. Włosy zapletłam w wysoki kucyk. Ola przebrała się w czarne rurki, granatowy T-shirt, koszulę, converse włosy miała pokręcone. Włączyliśmy MTV. Po godzinie zadzwonił do mnie Harry pytając się czy nie wyszła bym z nim na spacer. Zgodziłam się po czym wyszłam.
*** Z prespektywy Harry'ego****
Przywitałem się z Martyną po czym pocałowałem ja w policzek. Szliśmy wolno rozmawiając. Nieśmiało zapytałem:
- To mam rozumieć, że oficjalnie jesteśmy parą ?
- Tak, myślę, że tak. - odpowiedziała uśmiechając się.
- Ok to więc moja dziewczyno hehe zapraszam Cię do siebie co ty na to ?- zapytałem poruszając brwiami.
- Em no nie wiem. He he kto się zajmie moją kuzynką- zapytała.
-Już Zayn się nią zajmie ja o to zadbam,- odpowiedziałem.
Spacerowaliśmy jeszcze pół godziny. Po  czym poszliśmy do niej bo niezbędne rzeczy i wyszliśmy.
***Z persperkty Oli***
Już po chwili zadzwonił dzwonek, to był Zayn zaprosiłam go do środka i przywitałam się. Chłopak przyniósł parę filmów. Zrobiłam popcorn i zaczęliśmy oglądać horror. Były takie momenty, że wtuliłam się w niego ze strachu. Po dwóch godzinach zakończył się film rozłożyłam mu koce i zasnął na kanapie.
Następnego dnia, upikciliśmy jajecznice, gdy już zjedliśmy poszłam się przebrać i uczesać. Miałam na sobie spodenki,czerwony top, jeansową kamizelkę i buty na koturnie. Włosy upletłam w koka. Zayn przebrał się w czarne jeansy i bejsbolówkę. Gdy się przebraliśmy poszliśmy razem na spacer do parku. Szliśmy ścieżką po czym usiedliśmy na pobliskiej ławeczce. Chłopak zbliżył się do mnie i objął mnie w pasie po czym chwycił za podbrudek i pocałował w usta. Ja nieśmiało odwzajemniłam pocałunek przygryzając wargę. Szliśmy za rękę w kierunku apartamentu. Po drodze napotkaliśmy paparazi i oczywiście nie obeszło się bez spytania czy jesteśmy parą. My zaprzeczyliśmy, ale myślę, że w głębi duszy było odwrotnie. W sumie to dobrze, nie powiedzieliśmy prawdy teraz będziemy mieli więcej prywatności. Gdy wróciliśmy do domu była godzina 15. Wieczór postanowiliśmy spędzić na wspólnym oglądaniu telewizji. Oglądaliśmy film do godziny 18, potem ja poszłam się okąpać. Gdy wyszłam z łazienki w koszuli nie będącej po kolana Zayn z zaskoczenia wziął mnie na ręce i poszedł ze mnę do sypialni. Położył mnie na łóżku i zaczął łaskotać, błagając żeby przestał zaczęłam go całować. On jednak nie przestał napięcie odwróciłam na bok po czym pocałowałam go ostatni raz i zasnęłam.

*** Z perspektywy Martyny***
Wyszliśmy z apartamentu po czym udaliśmy się w kierunku domu Harry'ego. Podeszła do nas fanka i poprosiła o autograf i zdjęcie pamiątkowe. Ustawiliśmy się do zdjęcia po czym rozdaliśmy autograf. Szliśmy za rękę jeszcze jakieś dziesięć minut. Gdy weszliśmy do apartamentu pocałowałam go i poinformowałam, że idę do łazienki. Chłopak poszedł za mną po czym chwycił mnie za biodra ja odwróciłam się i pocałowałam go, i grzecznie poprosiłam, żeby wyszedł. Przebrałam się, wyszłam z łazienki i usiadłam na kanapie obok Harry'ego. Pocałowałam go w policzek po czym włączyliśmy MTV, leciał tam program plotkarski, pokazali tam nowe zdjęcie moje i jego. Prezenterka powiedziała, że ja i Harry jesteśmy oficjalnie parą, już od x-factora ze sobą, flirtowali Harry przerwał:
-No bo to prawda !
Pocałowałam go, on zaczął mnie namiętnie całować po szyi poszliśmy do sypialni. Położyłam się na plecach Harry położył się obok mnie i zaczął mnie znów całować ja usiadłam na nim w rozkroku i pocałowałam go. On zaczął podciągać mój top od piżamy, ja obciągnęłam go w dół, po czym zeszłam z niego, położyłam się na boku i zasnęłam.
________________________________________________________
Jest już 4. Mam nadzieje, że się podoba. Proszę zostaw po sobie komentarz to dla mnie bardzo ważne z góry dziękuję x

3 komentarze:

  1. Świetny rozdział!
    Nie mam bladego pojęcia co tam może się teraz wydarzyć! Mam nadzieję że nic nie popsuje związku Harrego z Martyną i związku Zayna z Olą :D
    Czekam na dalsze losy :D
    I zapraszam http://sandrulkabbkjb.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń