sobota, 23 czerwca 2012

Rozdział 40

40.
***Z perspektywy Oli***
Była godzina 14.00 byłam już spakowana więc nie miałam co robić postanowiłam wybrać się do jakiegoś baru na drinka. No i co że nie jestem pełnoletnia da się napiwek barmanowi i już. Tak więc wyszłam z domu nikomu nic nie mówiąc poszłam do najbliższego baru o nazwie ""raspberry" . Weszłam i zamówiłam drinka barman mi nic nie powiedział chyba wyglądałam na 18 lat. Barman podszedł do jakiegoś kolesia 2 krzesła dalej ode mnie. Przez przypadek ich podsłuchałam a raczej nie podsłuchałam do ktoś tam wymówił"Zayn Mallik" i byłam ciekawa o co tam chodzi.
-No widziałem jak jakaś babka daje mu jakąś pigułkę do piwa to chyba była pigułka gwałtu potem go gdzieś wzięła razem ze swoja koleżanką która miała na szyi aparat.-powiedział barman do swojego kolegi.
Zostawiłam pieniądze i szybko pobiegłam do apartamentu chłopców nie mogłam uwieżyć w to co słyszę niby się cieszyłam ale nie wiem czy mu wybaczę bo niby po o szedł do tego baru chciałam tylko wiedzieć czemu nic mi nie powiedział. Dotarłam po czym zapukałam stałam tam 30 sekund gdy otworzył mi Harry.
-Hej jest Zayn?
-No cześć no jest siedzi w swojej sypialni.
-Dzięki .
Poszłam i zapukałam nikt nie odpowiadał.Zapukałam ponownie gdy ktoś powiedział "Harry idź sobie". Otworzyłam po cichu drzwi gdy tam weszłam zobaczyłam Zayn'a odwróconego do drzwi tyłem leżącego na łóżku.
-Nie przeszkadzam?-zapytałam
Ten momentalnie się odwrócił spojrzał na mnie swoimi pięknymi oczami.

6 komentarzy:

 1. fajne, tylko dlaczego takie krótkie?? pisz dłuższe pliss. zapraszam do siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymasz w napięciu . :p .
  Ale jest Megaa . :D
  + Wejdziesz . ? : http://1d-opowiadanko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Booooskii !! Czekam na następny rozdział.. ; dd

  Zapraszamy na nasz :

  http://dreamsfulfilled3.blogspot.com/

  15-letnia Maja wyjeżdża na stypendium do Londynu i zamieszkuje u swojej cioci. Pewnego dnia zostaje napadnięta przez szkolnego łobuza - Patricka. W wyniku napadu, poznaje Zayna, który ją uratował. Wypadek widziały jej dwie koleżanki - Julka i Oliwia. Od tamtej pory Maja ciągle myśli o Zaynie i poznaje cały zespół. Jednak sprawa z Patrickiem nabiera nowych kształtów i już nic nie jest tak jak powinno...

  OdpowiedzUsuń
 4. Super jest ale mogły by być troche dłuższe

  OdpowiedzUsuń
 5. zapodaj następny rozdział szybciutko proszę . zapraszam na www.one-mad-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Super ale szkoda że krótkie
  Zapraszam do mnie: http://one-story-one-direction1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń