poniedziałek, 11 czerwca 2012

Rozdział 37

37.
***Z perspektywy Harry'ego***
Po kilku minutach byliśmy w mieszkaniu dziewczyn, jednak na nasze nie szczęście nie było go u nich. Poszliśmy w dalszą drogę tam gdzie widzieliśmy się ostatnio czyli na skrzyżowaniu. Eleanor i Ola poszły zaś do naszego mieszkania, na wypadek, gdyby przyszedł. Gdy dotarliśmy na skrzyżowanie zauważyliśmy pewien klub od razu przyszło nam na myśl, że właśnie tam poszedł Zayn. Weszliśmy do środka, od razu wrzucił mi się w oczy upity Zayn który siedział przy barze. Podszedłem bliżej chłopca, czuć czuło od niego alkohol na kilkanaście metrów. Jeszcze nigdy się tak nie upił, było to dziwne i w ogóle jakieś podejrzane. Po chwili podeszła do nas dziewczyna szatynka i pocałowała Zayna w policzek po czym wyszła z clubu. Nie wiedzieliśmy o co tak naprawdę chodzi. Myśleliśmy czekać aż chłopak wytrzeźwieje, więc zawieźliśmy go do domu. Po kilku minutach byliśmy przed apartamentem, pomogliśmy mu wejść do środka. W salonie stała Ola, gdy zobaczyła Zayna była zdziwiona to mało powiedziane, raczej zawiedziona. Brunet podszedł do niej i chciał ją pocałować, gdy tylko dziewczyna wyczuła od niego alkohol odepchnęła go on powiedziała tylko :
-Przepraszam.
Blondynka od razu wybiegła z mieszkania, za nią pobiegła Eleanor i Louis.
***Z perspektywy Oli**
Wybiegłam z płaczek z apartamentu, nie wiedziałam, co zrobić. Bardzo się na nim zawiodłam. Nie znałam go z tej strony, nie miałam równie pewności co on robił przez całą noc. Przyjaciele próbowali mnie pocieszyć, ale to nic nie dało. Usiadłam na sodach i weszłam na twittera i napisałam:
Nie znałam Cię z tej strony :(.
Po kilku sekundach ludzie zadawali mnóstwo pytań, ja na ani jedno nie miałam ochoty odpowiadać. Eleanor odprowadziła mnie do domu, a Lou poszedł sprawdzić co z jego przyjacielem. Po kilkunastu minutach byliśmy na miejscu.
______________________________________________________________
Przepraszam, że taki krótki. Mam nadzieję, że mnie za to nie zabijecie :) Buziaki Xx

3 komentarze:

 1. Dodawaj częściej notki :) Super.

  OdpowiedzUsuń
 2. No fajnie.! Błagam dodaj szybko następny rozdział.! :D
  Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniem o One Direction. xD

  http://love-for-five-minutes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny rozdział. wciągnęło mnie to opowiadanie :D
  zapraszam do mnie : http://words-about-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń