niedziela, 17 czerwca 2012

Rozdział 39

39.
*** Z perspektywy Oli***
Po przemyśleniu wszystkich ostatnich rzeczy jakie mi się przytrafiły postanowiłam, że mogę się pocałować w tym teledysku z Cody'm. Przecież to tylko jeden całus. Po nagraniu teledysku pojadę do Polski odpocząć od pewnych osób. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie aby uciekać od problemu, ale z jednej strony muszę odpocząć, ja jestem tylko szesnastoletnim dzieckiem. Nie mogę wszystkiego na siebie wziąć. Po kilku minutach byłam w domu. Powiedziałam kuzynce o swoich planach. Ona na szczęście poparła mnie.
Następnego dnia.
Tego dnia miałyśmy nagrać klip. Wieczorem miałam samolot do Polski. Mam nadzieję, że nikt nie przeszkodzi mi w wylocie. Ale za kilkanaście tygodni wrócę do Martyny. Gdy spotkałam reżysera, oznajmiłam mu, że zgadzam się na jego propozycje. Podczas nagrywania teledysku, w studiu pojawił się Harry, za nim niepewny stał Zayn. Uśmiechnęłam się lekko do Hazzy po czym nadal skupiałam się na danej rzeczy. Gdy już było po wszystkim szybkim krokiem wyszłam z tam tond i poszłam do łazienki. Czułam, że ktoś podąża za mną i nie myliłam się to był Zayn. Nie chciałam z nim gadać, nie chciałam też żeby wiedział, że dziś odlatuję, ale znając życie Martyna powiedziała to Harry'emu. Mam nadzieję, że on mu tego nie ujawni. Postanowiłyśmy z kuzynką, że zadzwonimy po Louisa, aby po nas podjechał, ponieważ nie chciałam spotkać się z Zayn'em. Chłopak chętnie się zgodził. Po 30 minutach byłyśmy w domu.
***Z perspektywy Zayna***
To było do przewidzenia, że Ola zacznie mnie unikać, ale ja nic nie mogłem na to zrobić. Nie mogłem powiedzieć jej, że to wszystko przez używki, pewnie i tak by mi nie uwierzyła. Pozostało mi tylko czekać na odpowiedni moment i wtedy powiem jej wszystko co tam się stało. Tylko oby nie było z późno.

10 komentarzy:

 1. Ooo bardzo fajny rozdział
  Tylko nie rozumiem jednego, czemu one są takie krótkie ?? :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam sie z Natel czemu takie krótkie.?
  Ja chce już następny rozdział ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny. Czekam na następny. <33 Kocham twojego bloga.!

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietne !!! :) Czekam na NN :) ZAPRASZAM DO MNIE http://forever-gotta-be-you.blogspot.com/ -----> DOPIERO ZACZYNAM XXXX :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne :D powinny być dłuższe :D zapraszam na www.one-mad-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Noo dlaczego takie króciutkie??? Ale pomimo tego super :) Zapraszam do mnie : http://one-direction-and-ammie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. super :D
  zapraszam do mojego opowiadania http://czaajkaxd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny :)
  Nie moge doczekać się następnego :)
  Zapraszam do nas http://www.liveiloveit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. świetne . ♥

  {http://wexlovexnzllhximaginy1d.blogspot.com/
  zapraszam . ♥ )

  OdpowiedzUsuń