sobota, 11 maja 2013

Bohaterowie | Powitanie


Cher- zwykle cicha i spokojna dziewczyna. Nie lubi bałaganu i egoistów. Realistka. Kocha podróże. Taniec jest jej inspiracją, nadzieją na lepsze jutro. Należy do grupy tanecznej 'One Step'.

 'Poczuł, że rozumie nudę tego życia, gdzie każda dróżka była improwizacją i gdzie znaczną część czasu poświęcało się na pilnowanie własnych kroków.'Jessy- radosna, pełna szczęścia dziewczyna. Zawsze podchodzi do spraw optymistycznie co sprawia, że jest w pełni optymistką. Próbuje zarażać szczęściem innych. Jej pasją jest taniec. Należy do grupy tanecznej 'One Step'.

“Czemu nieszczęśliwi odmawiają szczęścia innym?”


 Bella-odważna, nie bojąca się wyzwań. Często czuje strach to jedna z skutków jej pesymistycznego nastawienia do życia. Nie wyobraża sobie życia bez tańca, przez to wyżywa się. Należy do grupy tanecznej 'One Step'.

“Pierwszy raz właśnie wtedy, na ułamek sekundy, pojawiła się we mnie myśl o przyszłości z Tobą. A zaraz potem zaczęłam się tego bać…”


 Emma- nerwowa, nieśmiała, realistka. Nie ufa nikomu poza czterema przyjaciółkami. Lubi robić zdjęcia wszystkiemu co ją interesuje. To dziewczyna ciekawa świata, próbująca opanować wszelkie emocje wokół niej. Taniec to jej życie. Należy do grupy tanecznej 'One Step'.

 “Magiczne miejsca w magicznym wymiarze - na fotografii - nieśmiertelnej formie wspomnień wyrzeźbionej światłem”


 Ashley-w pełni optymistka, która zbyt przejmuje się wszystkim. Nie ma zamiaru nic zostawiać na ostatnią chwilę. Często się wstydzi co wywołuje na jej twarzy rumieńce. Nieśmiała. Bez tańca nie widzi jutra. Bynajmniej siebie w nim. Należy do grupy tanecznej 'One Step'.

 “Mam tendencje do uporczywego przejmowania się pierdołami i jednocześnie do kompletnego braku za interesowania sprawami mającymi decydować o moim przyszłym życiu.”Louis Tomlinson-“Ukryjmy swoje demony za uśmiechem. Uśmiech jest takim uroczym kłamstwem.” Liam Payne-“Kiedyś nadejdzie czas, zobaczysz, bez żadnych łez, a miłość nie złamie ci serca, lecz usunie obawy”


Zayn Malik-“Dano ci życie, które jest tylko opowieścią. Ale to już twoja sprawa, jak ty ją opowiesz i czy umrzesz pełen dni.”
Niall Horan-“Życie nie polega na oddychaniu, ale na chwilach, które wstrzymują oddech.”


 Harry Styles-“Możesz we wszystkim widzieć smutek lub po prostu go ignorować. Świat nie złamie ci serca jeśli się nie dasz.”


                                                                               ~
Hej! Oto główni bohaterowie mojego nowego opowiadania z One Direction. Jak na razie nie wiem kiedy dodam pierwszy rozdział mam nadzieję, że już niedługo. Liczę, że bohaterowie się Wam spodobali. Być może napiszę jakiś krótki prolog, to zależy ile będę miała czasu, ochoty i czy wy wyrazicie chęć czytania go. To chyba na tyle. Do zobaczenia już niedługo. Xx


6 komentarzy:

 1. A naszego pisac niechce -.-

  OdpowiedzUsuń
 2. zapowiada się całkiem ciekawioe :D nie mogę się już doczekać 1 rozdziału !!!!! @KlaudiaGolon

  OdpowiedzUsuń
 3. uuu ciekawie się zapowiada :) czekam na 1 rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie:D
  Zapraszam na moje opowiadanie jest już 20 rozdział :**
  www.one-direction-1d-stories.blogspot.com

  @LovveZayn

  OdpowiedzUsuń
 5. Tamta Emma wygląda na 40 latkę, ale ok...

  OdpowiedzUsuń